Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Drukarki Zrób sobie prezent
środa, 23 czerwca 2021

Zrób sobie prezent
poniedziałek, 07 grudnia 2009 23:32    Drukuj Email
– kup urządzenie firmy Brother z gwarancją na 3 lata

2-1_PL-200Wraz ze zbliżającym się końcem roku niektóre firmy zastanawiają się nad wykorzystaniem dostępnych środków finansowych. Warto rozważyć skorzystanie z oferty firmy Brother, która przedłużyła do trzech lat okres gwarancji na wszystkie drukarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz drukarki etykiet.

Trzyletnia gwarancja, w zależności od produktu, zapewnia wymianę lub naprawę urządzenia u klienta (tzw. onsite), albo naprawę z odbiorem od i zwrotem do klienta (tzw. door to door). Obejmuje wszystkie awarie układu elektrycznego i mechanicznego. Pełna lista urządzeń z rozróżnieniem typu gwarancji znajduje się na stronie http://www.brother.pl/

Brother-logo-200Każdy zakupiony teraz produkt firmy Brother będzie objęty pełną gwarancją przez okres 36 miesięcy. Chcąc uaktywnić przedłużoną gwarancję wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.brother.pl w ciągu 60 dni od dnia zakupu produktu (okres gwarancji liczony będzie od momentu kupna urządzenia).

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież