Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Nawigacja Sony prezentuje nowe samochodowe systemy
środa, 23 czerwca 2021

Sony prezentuje nowe samochodowe systemy
czwartek, 02 września 2010 16:59    Drukuj Email

… multimedialne AV z nawigacją TomTom w Europie

Zaprezentowaną na targach IFA w Berlinie nową gamę samochodowych systemów nawigacyjnych AV Sony tworzą modele XNV-L77BT, 770BT, L66BT i 660BT, które doskonale sprawdzają się w roli urządzeń „inforozrywkowych” w czasie długich podróży i w trakcie codziennych dojazdów do pracy.

nawigacja---400

Każdy system zawiera radioodtwarzacz AV Sony i moduł nawigacyjny TomTom wraz z najnowocześniejszymi funkcjami do nawigacji. Modele XNV-L77BT (z panoramicznym ekranem 7") i XNV-L66BT (z panoramicznym ekranem 6,1") umożliwiają pełne wykorzystanie usług TomTom Live: HD Traffic™, wyszukiwania lokalnego z Google™ czy ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa. Usługa HD Traffic™ zapewnia kierowcy najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje o ruchu drogowym. Pojawiają się one na radioodtwarzaczu samochodowym i są aktualizowane co trzy minuty. Dzięki temu, w razie wypadku lub utrudnień w ruchu istnieje możliwość wyznaczenia alternatywnej trasy. Wiedza o tym, co dzieje się na drodze przed nami, pozwala jechać bezpieczniej. Ostrzeżenia dot. bezpieczeństwa to komunikaty o zbliżaniu się do fotoradaru (stacjonarnego bądź ruchomego) albo niebezpiecznego miejsca.

Wszystkie modele nawigacji AV są dostarczane z najbardziej szczegółowymi i zaawansowanymi mapami TomTom, pokrywającymi obszar 45 państw europejskich.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież