Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Drukarki Konica Minolta bizhub C35 i bizhub C35P
środa, 23 czerwca 2021

Konica Minolta bizhub C35 i bizhub C35P
środa, 08 września 2010 17:55    Drukuj Email

Konica Minolta wprowadza na polski rynek kolejną nowość. To rozwiązanie dedykowane działom w dużych firmach albo małemu biznesowi jako urządzenie centralne - modele bizhub C35 i bizhub C35P.

bizhubC35----400

Bizhub C35, drukujący z prędkością 30 stron na minutę w kolorze i czerni – w dużej firmie będzie idealnym rozwiązaniem dla działu, dla małej stanie się centrum inteligentnego zarządzania. Zapewnia użytkownikom możliwość prostego i wygodnego drukowania i kopiowania na potrzeby komunikacji biznesowej, przygotowywania raportów czy prezentacji. Dodatkowymi zaletami bizhub C35 są bardzo cicha praca, nie zakłócająca koncentracji nawet przy dużej ilości wydruków oraz bogate spektrum funkcji skanowania do e-mail, do SMB, na ftp lub twardy dysk. Nowy bizhub C35 skanuje też do USB i ma możliwość drukowania bezpośrednio z takiego nośnika, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu i ułatwić pracę bez konieczności podchodzenia do komputera.

Oba nowe modele bizhub C35 i C35P zostały wyposażone w zaawansowane nowinki technologiczne. Posiadają kontrolery Emperon, dające możliwość pełnej integracji z siecią i całkowitej współpracy ze standardowymi systemami operacyjnymi i aplikacjami biznesowymi.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież